Paslaugos

Apsauginės, priešgaisrinės, vaizdo stebėjimo sistemų įrengimas

Vienas pagrindinių veiksnių, užtikrinančių Jūsų turto saugą, yra tinkamas apsaugos sistemų pasirinkimas. Kartu su Jumis įvertinę rizikos faktorius, pasiūlysime optimaliausią sistemos projektą. Aukštos kvalifikacijos, atestuoti ir ilgametę patirtį turintys specialistai suprojektuos, įrengs įvairaus sudėtingumo apsaugos, gaisro, vaizdo stebėjimo, įrašymo ir praėjimo kontrolės sistemas butuose, biuruose, gamyklose, garažuose, sodybose. Technikos specialistai montavimo darbus atlieka operatyviai ir kokybiškai. Atliktiems darbams suteikiama garantija.

 

Teirautis Nr. 8-685-34688

Konsultacijos ir gedimų šalinimas

Konsultacijos

Apsaugos sistemų koncepcijas rengia įmonės projektų vadovai bei projektuotojai, bendradarbiaudami su klientu. Mes atsižvelgiame į firmos veiklos rūšį, objekto vietą ir kitas svarbias aplinkybes. Remdamiesi rizikos ir saugos koncepcijų analizės rezultatais, parenkame saugos sistemos struktūrą ir reikalingą įrangą.

 

Bendrovė, rengdama apsaugos sistemų įdiegimo projektus, konsultuoja apsaugos sistemų valdymo srityse. Mes kvalifikuoti įmonės specialistai pakonsultuosime dėl optimalių sprendimų, kurie padės sumažinti projekto techninės dalies vykdymo kaštus, padėsime Jums nuspręsti, kokia apsaugos sistema reikalinga, kad pasirinkti optimaliausią sistemos tipą bei komplektaciją. Suprojektuosime sistemą, kuri atitiks Jūsų norus ir saugumo reikalavimus.

 

Teirautis Nr. 8-685-34688

Gedimai

UAB „Likurgas“ specialistai gali ne tik įrengti apsaugines ir priešgaisrines signalizacijos sistemas, bet ir vykdyti jų priežiūrą.

 

Neplaniniai techninio aptarnavimo, remonto darbai – atliekami tik sugedus kliento objekte įrengtai apsaugos sistemai. Apie gedimą informavus saugos tarnybos centrinį stebėjimo pultą per 24h nuo gedimo atsiradimo, su Jumis susisieks mūsų technikai ir susitars dėl tolimesnės gedimo šalinimo eigos. Visi remonto darbai atliekami pagal įmonės nustatytus įkainius.

 

Planiniai techninio aptarnavimo darbai UAB „LK Service“ specialistai tikrins kliento objekte įrengtą apsaugos sistemą reguliariai – pagal nustatytą techninių patikrinimų grafiką ir pagal nustatytus įmonės įkainius.

 

Gedimų registracija: 8-37-33 33 03; 8-611-55033; 8-650-19094

Patruliavimas

Kliento saugomo objekto patikra keletą kartų per parą pagal tam tikru, su Klientu suderintu

laiko grafiku. Ekipažas periodiškai įvertina situaciją patalpose ar pastato išorėje.

 

Teirautis Nr. 8-650-56466

Kombinuota Apsauga

Tai vaizdo stebėjimo ir signalizavimo sistemų įdiegimas saugomame objekte. Vaizdo stebėjimas vykdomas Centriniame Stebėjimo Pulte. Užfiksavus nesankcionuotą veiklą (asmenį(-is)) –  į stebimą objektą išsiunčiamas Greitojo reagavimo Ekipažas(-ai). Šiai paslaugai teikti būtina gera vaizdo stebėjimo kamerų kokybė ir/arba geras apšvietimas bei spartus internetas.

 

Teirautis Nr. 8-655-29726

Renginių apsauga

Tai saugumo užtikrinimas ir viešosios tvarkos palaikymas įvairių masinių renginių (sporto rungtynės, koncertai, šventės, įmonių vakarėliai ir pan.) metu.

 

Teirautis Nr. 8-655-29726