Konsultacijos ir priežiūra

Apsaugos sistemų koncepcijas rengia įmonės projektų vadovai bei projektuotojai, bendradarbiaudami su klientu. Mes atsižvelgiame į firmos veiklos rūšį, objekto vietą ir kitas svarbias aplinkybes. Remdamiesi rizikos ir saugos koncepcijų analizės rezultatais, parenkame saugos sistemos struktūrą ir reikalingą įrangą.

 

Bendrovė, rengdama apsaugos sistemų įdiegimo projektus, konsultuoja apsaugos sistemų valdymo srityse. Mes, kvalifikuoti įmonės specialistai, pakonsultuosime dėl optimalių sprendimų, kurie padės sumažinti projekto techninės dalies vykdymo kaštus, padėsime Jums nuspręsti, kokia apsaugos sistema reikalinga, kad pasirinkti optimaliausią sistemos tipą bei komplektaciją. Suprojektuosime sistemą, kuri atitiks Jūsų norus ir saugumo reikalavimus.

 

Teirautis Nr. 8-685-34688

 

UAB „Likurgas“ specialistai gali ne tik įrengti apsaugines ir priešgaisrines signalizacijos sistemas, bet ir vykdyti jų priežiūrą.

 

Planiniai techninio aptarnavimo darbai vykdomi tikrinant objekte įrengtą apsaugos sistemą reguliariai – pagal nustatytą techninių patikrinimų grafiką ir pagal nustatytus įmonės įkainius.

 

Neplaniniai techninio aptarnavimo, remonto darbai – atliekami tik sugedus kliento objekte įrengtai apsaugos sistemai. Apie gedimą informavus saugos tarnybos centrinį stebėjimo pultą per 24h nuo gedimo atsiradimo, su Jumis susisieks mūsų technikai ir susitars dėl tolimesnės gedimo šalinimo eigos. Visi remonto darbai atliekami pagal įmonės nustatytus įkainius.

 

Gedimų registracija: 8-37-33 33 03; 8-611-55033; 8-650-19094

 


Vizitinės kortelės